NET Cırtbant

EMR FERMUAR SAN VE TİC A.Ş. olarak tekstil, konfeksiyon, mobilya, otomotiv, medikal ve dış mekan gibi neredeyse tüm sektörlerde kullanılabilen dayanıklı ve kaliteli cırt bant üretimini tam entegre tesislerimizde üreten firmamız, en yeni ve teknolojik ekipmanlar kullanılarak müşterilerine hizmet vermektedir.

2010 yılından beri faaliyet gösterdiğimiz Cırtbant sektöründe kalite ve üstün hizmet anlayışını bir arada sunarak sürekli gelişim ve müşteri memnuniyeti ilkesiyle üretim gerçekleştirmekteyiz.

İnovasyon, yenilik ve ürün çeşitliliği noktasında sektöründe öncü kuruluş olan EMR FERMUAR SAN VE TİC A.Ş., 7.500 m²’lik kapalı alana sahip üretim tesisinde iplikten mamule tüm prosesleri tam entegre bir biçimde müşterilerine sunmaktadır.

Firmamız, sürekli eğitilen, gelişime açık ve teknik anlamda donanımlı çalışanlarıyla sektöründe büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir.

NET Cırtbant markalı ürünklerimizle Türkiye ve dünyadaki siz değerli müşterilerimize daha iyi ve kaliteli hizmet sunmayı hedeflemekteyiz.